Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Átok a Harag valamilyen...

Az Átok a Harag valamilyen folytatása?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ment azt hiszem az RTL-en a Harag, utánna nem soká a Harag2. Ma meg néztem a Film+ -on Átok néven egy filmet. A szereplők ugyanazok, a történet is, csak itt több volt az amerikai. Sajnos az első 20percről lemaradtam. De akkor ez most valami folytatás vagy már ennyire nem volt fantáziájuk a japánoknak?
2009. nov. 25. 01:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A Harag és Harag 2 az az eredeti Japán verziója a filmnek. Az Átok egy amerikai remake. Tehát az amcsik ugyanazt a filmet forgatták le csak az ő szereplőgárdájukkal és forgatócsoportjukkal :) Sok ilyen horror van!
2009. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne ne ne...kérlek a japánokat ne írd le,mert akármilyen hihetetlen,de horrorban ők az istenek.A kör is az övék,csak amcsi barátaink mindent újraforgatnak.Sőt vannak olyan filmek is,amiket az amerikaiak remakeltek.

Én azt mondom,hogy japán film ötletekben zseni,kivitelezésben inkább amerika,viszont akárhogy nézed a japán horror mindig félelmetesebb.

Amerika egy nagy trutyi japánhoz képest:)

2009. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!