Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol találom ezt a filmet?...

Hol találom ezt a filmet? Régóta keresem a ragyogás című (talán horror? ) filmet? Hol találom? Ki tud róla többet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Stephen King film. torrenten megtalálod Shining-ként, ha tudsz angolul. magyarul nem tudom.
2009. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Az elöttem lévö válaszolónak teljes mértékben igaza van , jutalmazom is egy zöld kézzel :D
2009. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

A ragyogásból két film készült. Az egyikhez nincs magyar szinkron, mert aki rendezte(?) a filmet, az ezt megtiltotta, és miután meghalt,a felesége sem engedte, így azt magyarul nem tudod megnézni soha.

a másikhoz van magyar szinkron.

Az egyik film nagyon hűen követi a könyvet, a másik kevésbé.

2009. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2009. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
igen stephen king nagyon jó kis film de szerintem nem horror inkább thrill thriller. jack nicolson hatalmas. egy hotel gondnoka aki pöppet megőrül az és a fia is fura képeket lát a hotelben elkövetett gyilkosságokról. nagyon jó film . ajánlom még: tortúra , hasznos holmik, sorvadj el, a remény rabjai, halálsoron,cujo, AZ , talán még az álomcsapda és a rémkoppantók is jók... szemezgess! érdemes.
2009. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2010. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ is, bár a kérdés már kissé idejét múlta. Tavaly tettem fel és már meg is válaszolták, hogy hol lehet letölteni, ugyanis azt akartam.
2010. aug. 9. 09:35
 8/8 VeronikaB válasza:
Sziasztok! Éppen 10 perce szereztem meg az egyik oldalról az 1980-as Jack Nicholsonos Ragyogást magyar szinkronnal. Én is régóta kerestem, mert ugy emlékeztem, hogy nagyon régen 1x talán láttam úgy is, de azóta mindenhol csak eredeti nyelven adták le. Szóval akinek van torrentje, az keressen rá, megtalálja szinkronnal is. :)
2022. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!