Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SOS légyszi milyen filmeket...

SOS légyszi milyen filmeket ismertek amikre ez igaz?

Figyelt kérdés

olyat keresek amiben a történet lényege az hogy a főszereplő életét saját barátai / közeli, jónak vélt ismerősei húznak csőbe és tesznek tönkre? majd a főhős bosszút áll rajtuk és megleckézteti őket?

bármilyen fajta film lehet. csak nekem most ilyenre van szükségem mert sasjnos ilyen helyzetbe kerültem és ezekből szeretnék erőt meríteni.

konkrétan egy film se jut eszembe ami ilyen, csak egy sorozat, az ezel-bossszú mindhalálig, ám ez se jó mert itt a nő körül forog a téma, nekem olyan kell aminek az a lényege hogy felveszi a kesztyűt és elbánik velük.


2013. dec. 19. 03:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Wanted, konkrétan nem erről szól, de a főszereplő helyzete hasonló, bunkó főnök, legjobb haver huzza a barátnőjét emg hasonlók. Nem konkrét célja a megfizetés, de az is összejön neki.
2013. dec. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Monte Christo grófja, Sándor Mátyás, A dunai hajós
2013. dec. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heló!


A Gentlemanus.

2013. dec. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbatétel (Butterfly on a Wheel)
2013. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!