Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi az elképzelésetek a...

LiNorina kérdése:

Nektek mi az elképzelésetek a PLL-lel kapcsolatban? Szerintetek mi lehet ennek az egésznek a megfejtése? :D

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszoljanak, akik már végignézték!

2013. dec. 23. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lesz 5. évad is.. Szóval egy darabig még nem tudjuk meg. :D Én kitartok Ezra mellett.
2013. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Még nincs vége a sorozatnak. Január hetedikén jön ki az új rész, aztán ha végigment a negyedik évad, utána jön az ötödik is. Szerintem már túl sokan vannak benne ebben az egész A-team dologban.. Túl sokan gyanúsak. SPOILER!!!!: Az eddigi utolsó részben Ezrán nagyon meglepődtem..Tuti nyakig benne van.
2013. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 5évadban már megtudjuk! :)))

De a sorozatot 6évadosra tervezték, tehát nincs kizárva hogy még tovább húzzák, amivel csak a sorozatot rontják el! :SS

Szerintem Jason, Ezra, vagy Mike.

A lányok közül: Melissa, Veronica, vagy Spencer! :)

2014. máj. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 liuja.4 válasza:

semmi nem derült ki:'DDDD


SPOILER!

Az egész Shana dolog egy nagy szívatás volt a rendezők részéről. Azt tudjuk, hogy Mona nem egyedül A, meg ugye van ez az új csaj Cindy ő is nyakig benne van. De most már amúgy nagypn is elmondhatnák:DD

2014. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!