Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot kezdjem el?

Melyik sorozatot kezdjem el?

Figyelt kérdés

Eddig a Trónok harcát nézem/tem, most várom a 4. évadot, nézem Walking dead-et is. A Dexterből láttam pár részt talán az 1. évad felét, de nem jött be annyira, kicsit túl elvont nekem vagy nem is tudom, meg azt mondják a befejezés se jó. Elkezdtem a Lost-ot is, az első 3 vagy 4 évadot láttam, de egyszerűen borzalmasan szar szerintem, tiszta scifi vagy nem is tudom..

A Breaking Bad-et végig láttam és szerintem fantasztikus, lenyűgöző, akció dús ugyanakkor drámai (nem is kicsit) és vannak vicces jelenetek is, teljesen beletudtam magam képzelni (nem úgy mint mondjuk Walking dead-be bár azt is szeretem). És most szeretném pótolni a BB által hagyott űrt. Sokan javasolták a Prison Break-et, Borgiák-at, American Horror Story-t és a Spartacus-t is, de nem tudok dönteni. Szerintetek melyik a jobb a 4 közül? Esetleg más sorozatokat is írjatok légyszí, ha van kedvencetek. ( Így jártam anyátokkal, Family Guy meg hasonló vígjáték sorozatokat nem szeretem, inkább valami komolyabb, esetleg valami mondandóval rendelkező sorozatokat írjatok légyszíves).


2013. dec. 23. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a sci-fi-vel?
2013. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagyis inkább a Lost-tal, mivel a Walking Dead is az.
2013. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha esetleg megsértettem a Lost rajongókat, ez az én szubjektív véleményem a sorozatról. Szerintem kicsit nevetséges, ahogy ott futkosnak az erdőben, a nem is tudják mi elől... Meg egyszerűen nem kötött le. Egy ilyen teljesen elrugaszkodott sztoriba, én személy szerint nem nagyon tudom beleképzelni magam ergo, nem élvezem. (kivétel: Breaking bad)
2013. dec. 23. 21:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg olyanokat olvastam, hogy a végén kiderül, hogy mindenki meghalt a balesetben, Akkor meg mi van?xd
2013. dec. 23. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Borgiák és American horror story

Ill. A híd c. sorozat is nagyon jó. Most lett vége a 2. évadnak.

2013. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
American Horror Storynagyon jó, amit én szeretek még az a Doctor Who, Supernatural, Sherlock, Merlin. Kisebb sorozatnak a My Mad Fat Diary, két nap alatt végignéztem, mondjuk a Trónok harca három-négy (az utolsó rész a negyedikre csúszott) nap alatt lement nálam :)
2013. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a Breaking Bad tetszett nézd szerintem a Son's of Anarchyt, most lett vége a 7. évadnak, nagyon fordulatos, drámai sorozat, izgalmas, meglepő, mély, pörgősebb szerintem mint a BB. Én ezt ajánlom. A Spartacus szerintem nem fog tetszeni, üres, csak vér és ondó. Az American Horror Story meg teljesen más, az valóban egy horror sorozat, nem rossz, de ha drámát akarsz, akkor Son's of Anarchy, és tök jó neked, hogy ledarálhatsz belőle 7 évadot!
2013. dec. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom, szerintem nemcsak a kritika szerint lett minden idők legjobb sorozata, egyszerűen zseniális:


Maffiózók

- sorozat -

(The Sopranos, 1999)

[link]


[link]


[link]

2013. dec. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fekete Vipera, Igenis Miniszter úr, + Miniszterelnök úr , Twin Peaks , Berlin Alexanderplatz, Tavasz 17 pillanata , Bors
2013. dec. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Borgiák-at és a Spartacus-t nem ismerem, így ezekben nem tudok segíteni.Én azért ajánlanám a Prison Break-ot, mert szerintem az egyik legjobb sorozat, az első két évadával nem bírtam leállni.Minden részben újabb és újabb bonyodalmak és nagyon izgalmas.Az Amerikai horror sztorit is láttam, de szerintem a Szökés jobb.Ha a horrort kedveled inkább, akkor neki kezdhetsz annak is, bár nem olyan félelmetes, de az is egy ténylegesen jó sorozat.A második évadot viszont meguntam.
2013. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!