Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alan Ricman-ek mért nem...

Alan Ricman-ek mért nem Tahi-Tóth László az állandó magyar hangja?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jól szinkronizálja Piton szerepében :) Dee más filmjeiben mindig más szinkronizálja, nem értem miért... Külsőleg nagyon hasonlítanak és hangjuk is hasonló.
2013. dec. 25. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyetértek, tényleg remek szinkronhang Alannek, és hasonlítanak is. (Bár nekem a Hósütiben maradandó inkább ezzel a szinkronhanggal, nekem a Harry Potter nem jelent sokat, egyszer megnéztem Alan Rickman és Gary Oldman miatt, és ennyi, de ez nem is lényeg most. :) )

Egyébként szerintem nem feltétlenül csak Tahi-Tóth László hangja illik hozzá, nekem pl Helyey László hangjával is nagyon tetszett, sőt a Robin Hoodban Gáti oszkár hangja is nagyon passzolt hozzá. Szerintem szerepfüggő nála, illetve az is számít, mennyi idős az adott filmben.

Az viszont nem igaz egyáltalán, hogy a Harry Potteren kívül mindig más hangján szólal meg, Tahi-Tóth László sokszor szinkronizálja.

2015. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!