Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a hobbitot, kinek...

Aki látta a hobbitot, kinek szurkol: Legolasnak, vagy Kilinek, hogy összejöjjön Tauriellel?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
A Gyűrűk urát tekintve Legolas nem igazán jön vele össze max 1 szexre.
2013. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Kili csak akkor jöhet össze Tauriellel, ha Peter Jackson egy nagyon fontos történést megváltoztat, ami a könyv végén volt. Bár Tauriel eleve nem volt benne a könyvbe (ahogy Legolas sem), úgyhogy nem tudom. Kilinek szurkolok, szimpatikus karakter, de a harmadik Hobbit filmben már szerintem bármi megtörténhet. Szóval elég zavaros az egész :D
2013. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
iiiigen, én is olvastam a könyvben, tudom, mi lesz Kilivel... meg azt is, hogy Legonak nem lesz barátnője, de csak így szimpátia szempontjából :D sokkal jobban örülnék, ha Legolas meg Tauriel legalább egy kicsit összejönnének, aztán kinyírhatnák mondjuk a csajt és probléma megoldva. nem?:D
2013. dec. 26. 16:30
 4/20 anonim ***** válasza:
lehet, hogy pont ez lesz benne a dráma, hogy összejönnek, aztán Kilivel megtörténik az, ami a könyvben is. ez lesz a film bőgetős része :D
2014. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Kilineeeek bar ha az nezzuk tunde-torp? O.o Eleg erdekes eredmenye lenne xd
2014. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Kilinek. Nekem sokkal szimpatikusabb, mint Legolas :)
2014. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%

magasságbelileg elég furán venné ki magát a dolog, ha Tauriel összejönne Kilivel... de szerintem egyikőjükkel sem fog.

egyébként valami olyasmit olvastam, hogy bíznak a Tauriel-Kili párosban, mivel a LotR-ban is Aragorn és Arwen vitték a romantikus szálat és nagy sikere volt a dolognak. bár szerintem azért, mert Arwen eleve benne volt a könyvben is, Tauriel pedig Jacksonék kreációja, ezért sokan hidegen fogadják és negatívan vélekednek róla. pedig pont ezért került bele a filmbe, hogy legyen benne egy kis romantika is.

2014. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
Egyikkel sem fog összejönni, és nem azért néztem mert ezen gondolkozzak.
2014. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Ja, amúgy meg Peter Jackson is megmondta, hogy nem lesz itt romantika a Tauriellel, úgyhogy felesleges is találgatni.
2014. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Csak a Hobbit 1-2-őt láttam,szóval Gyűrűk uráról nem nyilatkozok!:D

Nekem Legolas is nagyon szimpi,mert Ő nem olyan önző mint az apja,és jó kicsit el van kényeztetve,meg minden,de azért szerintem nagyon kedves,meg bátor,mert tudta,hogy bármi történhet vele,de mégis Tauriell után ment,és szemmel láthatólag szereti is.BÁR én valamiért Kili-nek szurkozok.Ő is nagyon szimpatikus/már az első részben is az volt/,és nem tudom miért,de szerintem jobban összeillenek Tauriellel!:)))

Szóval jaa:D:)!

2014. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!