Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy a Gossip...

Miért van az, hogy a Gossip Girl szereplői tök nyugodtan beszélgetnek egymással miközben mindenki csinálta mindenkivel?

Figyelt kérdés

Van ez a hatos a főszereplőkkel(Blair, Chuck, Nate, Serena, Vanessa, Dan)akik körül szinte mindenki csinálta mindenkivel...

Blair-t megdugta: Chuck, Nate

Serena-t megdugta: Dan, Nate

Vanessa-t megdugta: Chuck, Dan,(Nate)

Chuck megdugta: Blair, Vanessa (meg még sok mást...)

Nate megdugta: Vanessa, Serena, Blair

Dan megdugta: Vanessa, Serena

Általában ők meg is csalták egymást a másikkal, mégis tök simán beszélgetnek együtt. Lehetséges ez?



#megcsalás #Gossip Girl #Blair Waldorf #Chuck Bass #Serena van der Woodsen #A peltykafészek #Dan Huphrey #Nate Arichibald #Vanessa Abhrems
2013. dec. 26. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges. Ilyen az élet.
2013. dec. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak kiegészíteném, hogy Blair-t megdugta Dan is vagyis Dan megtugta Blairt is. :) Mivel ők is járnak az 5. évadban és le is fekszenek egymással. De ugye Dan megcsalja Blairt Serenával... Egyébként ezen már én is gondolkodtam, hogy ahhoz képest jól elvannak egymással a szereplők, hogy mindenki kavart kb. mindenkivel.:)
2013. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, idő közben én is rájöttem, hogy Dan és Balir is összeszűrték a levet.

Még most sem értem, hogy hogyan tudtak egymással beszélgetni miközben össze-vissza csalják egymást. Én biztos nem tudnék szembe nézni a "legjobb barátnőmmel miután megcsalt vele a pasim. Blair ezt kétszer is megbocsátotta. Hát nemtudom...

2013. dec. 31. 00:58
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon fiatalok lehettek még :)

Bárcsak visszakaphatnám ezt a fajta naivitásomat. Ne értsetek félre, nem bántásként értem.

2013. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!