Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki a legfelesleges...

Szerintetek ki a legfeleslegesebb, legidegesítőbb karakter a Trónok harcából?

Figyelt kérdés

Úgy vélem Sansa Stark szerepe a sorozatban teljesen elhanyagolható. Nem add hozzá semmi pluszt,semmit ami miatt egy picit is érdekes lenne.Naív,állandóan sír,a karaktere az egész sorozatban nem tesz semmit ami egy kicsit is fontos vagy érdekes lenne.

Vannak és voltak kíválló férfi és női szereplők is benne, gondolok én ezalatt Ned Starkra,Robb Starkra,Catelynre,Aryra.


u.i vigyázat nyomokban SPOILERT tartalmaz.

Az író bizonyos szempontból aljas egy picit. Hosszú részeken keresztül bemutatja a szereplőket,megszeretteti őket velünk aztán megöleti őket.Én a vörös násznál(3.évad 9. részénél)sokkot kaptam szó szerint.Az író(George R.R.Martin)fogta és meghágta az agyamat.



2013. dec. 27. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%

Legidegesítőbb a kis "király" (1. évadot néztem még meg,de legszívesebben kivégezném :)

Joffrey "Baratheon"

2013. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem Daenerys, de ő csak idegesítő, nem felesleges.
2013. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem feleslegeles karakterek nem igen vannak, mert Martin mindenkinek szánt valami feladatot, ami tovább mozdítja a történetet.

Idegesítő karakterek viszont vannak (olyanok legalábbis, akik engem idegesítenek). Joffrey elviselhetetlen (a könyvekben még elmegy, de a sorozatban minden jeleneténél meg tudnám fojtani) SPOILER úgy örültem, amikor Lady Olennáék kicsinálták az esküvőjén SPOILER VÉGE. Sansa meg simán unalmas volt az elején, de később az ő történetszála is felpörög.

2013. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges karakter nincs. Sansa és Catelyn tudott engem felhúzni, de ők is szükségesek, éppúgy mint az előzőek által említett Joff.
2013. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Sansa Stark karaktere még jó nagy szart fog kavarni. Olvastam a könyveket és a 3.ban megszerettem, a 4.ben meg már imádtam. Ő az, akin látszik a változás. Az elején, ahogy a kérdező is írta: naiv, állandóan sír.Egy kislány, aki hitt a mesékben. De, kezd felnőni és kezd tanulni. Már várom a 4. évadot. Kihasználják rendesen, az tuti. De, mindenki felnő és akit Kisujj pártfogásába vesz, jó ember nem lesz. Engem, amúgy Havas Jon és az északi szál zavar, kell a történethez, de engem idegesít. A 3. évad 9. rész Sansa szempontjából is fontos. A tesóit halottnak hiszik, így jog szerint övé Észak. Na, ebből szerintem, még jó nagy bonyadalom lesz.
2013. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Joffrey, ez egyértelmű.


Amúgy nekem egyik szállal sincs bajom, szerintem a végén mindhárom nagy szál össze fog futni.

2013. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerintem Joffrey nem fölösleges karakter, úgy értem egy idióta,gyáva, pszichopata barom,de azt jól csinálja. Rengeteg konfliktus miatta alakult ki a sorozatban és ki is vált bizonyos negatív érzelmeket a nézőből.Ezzel szembe Sansa csak úgy van, jellemtelen ,érdektelen és kész.Remélem a későbbiekben tényleg kezd magával már valamit.
2013. dec. 29. 22:39
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek ki a legfeleslegesebb, legidegesítőbb karakter a Trónok harcából?"

Nem kötötted össze a 2 tulajdonságot, és-el,amire meg joffrey volt a válasz,ott kiemeltük hogy ő a legidegesítőbb.

Legfeleslegesebbet nem tudtam mivel mindenki fontos x szinten.

2013. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jogos megkövetem magam.
2013. dec. 29. 22:50
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Sansa szála is be fog indulni majd, 5. könyvben már elég sokat foglalkoznak vele, és elég kalandos dolgoknak néz elébe.
2013. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!