Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik része ez a Mentalista...

Melyik része ez a Mentalista c. sorozatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Bocsi ha nem idézem pontosan.:

-Miért Kimbell?Miért engem büntet?Én jó ember vagyok!


Meg volt valami olyan is,hogy Kimbell azt mondta neki,hogy asszonyom,és Ő meg erre:

-Ne asszonyozzon engem.Miért,maga szerint hány éves vagyok?

-Nem tudom.48-49?

Erre meg hanyatt vágta magát újra a kanapén,és bőgni kezdett.


Elég érdekes rész volt:'DDDDDDDD

/A nőnek a férjét megölték,vagyis először emberrablást hittek,Patrick-et kivéve...természetesen:DDDD,de amúgy a nőnek a férjének az exfeleségének a férje ölte meg,mert a nőnek a férjének az exfeleségének a férje megütötte a nőnek a férjének az exfeleségétől a közös gyerekét,mire a nőnek a férje ezért tökre megverte a nőnek a férjének az exfeleségének a férjét családja előtt.-na jó:DDDezt érdekesen magyaráztam el:DDDDDDD/



#sorozat #epizód #férj #rész #mentalista #Kimball #Kimball Cho
2013. dec. 27. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:
*Kimball
2013. dec. 27. 19:34
 2/4 A kérdező kommentje:

mindent elírtam?:DDDD

kulcsszavaknál:Patrick,CBI,

2013. dec. 27. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján ez a 3.évad 1.része, igazad van, nagyon jó ez a rész, az indavideón meg tudod nézni
2013. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2013. dec. 27. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!