Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani a 2011-es...

Tudnátok mondani a 2011-es The Thing-hez hasonló filmeket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már volt feltéve ilyen kérdés, de nem találtam még mindig hozzá hasonlót.

Nem az idegen lényen van a hangsúly, vagyis nem kimondottan olyan filmet keresek amiben idegen lények szerepelnek, hanem maga a tény, hogy egyikük nem közéjük való, és nem tudják hogy melyikük.

Már rengeteg horror filmet láttam, a Kör-t és a Paranormal activity-t rengetegen dícsérik, de egyik sem volt számomra félelmetes, valamint az olyan filmektől már egyenesen hányok, amelyekben egy család beköltözik egy házba, és a szellemek kísértik, megszállják őket, majd egy pap kiírtsa azokat.A Démonok között-től sem ijedtem meg.A The Thing volt a lefélelmetesebb, amit eddig láttam.Vagy nem láttam még olyan horrort, ami fölűlmúlja azt.Ami még jó volt, az a Barlang és a Rec 1, 2.

Bocsánat, hogy eltértem a témától.Tehát vannak még ilyen filmek, mint ez a The Thing?Vagy egy olyan horror, ami nagyon ijesztő és nem régi?



2013. dec. 28. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2011-es The Thing az egy régi The Thing című film előzmény filme. Nézd meg a régit, hátha tetszik. Nekem bejött.
2013. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1982-es Thing jobb, mint a 2011-es (Meg eredetibb, habár az első "The Thing" film 1951-es), úgyhogy azt ajánlom. Carpenter jó horrorokat csinált, csak manapság már nem tűnnek annyira félelmetesnek a filmjei.
2013. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HalkHogen ***** válasza:
Emlékezetkiesés - a szereplők össze vannak zárva, s nem tudják, ki kicsoda (nem horror)
2013. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fűrész 2, Fűrész 8-ban is van ilyen részlet. :)
2021. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!