Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki ismeri a Koizora: sky of...

Aki ismeri a Koizora: sky of love c. sorozatot/doramát az tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval az egyik kérdésem az lenne, hogy elmondanátok a két főszereplő igazi nevét?

A második kérdésem pedig az, hogy ez japán sorozat? Csak mert valamennyire felismerem a nyelvet és szerintem japán. Viszont a szerplőket inkább koreainak nézem.

Köszönöm a válaszokat: 14/L^^



2013. dec. 28. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk guglizz már rá talán...

[link]

Minden le van ide írva. Japán sorozat

"Koizora was also adapted into a TV drama series, which aired from August 2, 2008 to September 13, 2008, with a total of six episodes. From March to June 2008, auditions were held to choose the actor and actress for the two starring roles.[7] Erena Mizusawa was chosen to play Mika, and Koji Seto as Hiro; there were a total of more than a thousand applicants."

A két szereplő: Erena Mizusawa, Koji Seto

2013. dec. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rákerestem, de csak angol szöveget adott ki amire automatikusan nem megyek rá hiszen nem vagyok jó angolból. Egyébként nem értem miért baj ha itt keresek rá és nem a "guglin". Tudtommal ezt az oldalt azért hozták létre, hogy ha van egy kérdésünk azt feltegyük.

Egyébként köszi a választ.^^

2013. dec. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!