Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok japán "tini" sorozato...

Tudnátok japán "tini" sorozatot ajánlani?

Figyelt kérdés

Szóval láttam egy doramát, azt hiszem 11 részes, de csak 5-öt láttam belöle, abba is hagytam mert túl durva volt és nem bírtam tovább. Most nézek egy másikat, nagyon izgi, a felénél tartok, de ebbe is van nem túl szép részek...

Szeretnék valami japán sorozatot/doramát nézni ami nem túl durva, én az ilyesmiken nagyon feltudom izgatni magam.

Olyasmit szeretnék ami tiniknek szól, az iskolai életet mutatja be. Nem muszáj szinkronosnak lenni, de (magyar) felirat legyen hozzás. Az se baj ha koreai vagy kínai, de ha lehet japán legyen.

Köszönöm az !értelmes! válaszokat: 14/L^^



2013. dec. 29. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Japánt nem igazán tudok, de koreaiból vannak jók.

Boys Over Flowers

Playful Kiss (Ha láttad az Itazura na Kiss animét, ismerős lehet)

Heartstrings - Ezt nem tudom, hogy van-e magyar felirattal, én angollal néztem.

Ma Boy - Ez elég rövid, azt hiszem 3 részes.

Full House

You are beautiful - Imádtam! És szerepel benne Jung Yong Hwa is.:3

The Heirs - Ez még egész új. Nekem nagyon tetszik.

Pasta - Ez már lehet, hogy egy picit idősebb korosztályt célozza meg, de nekem tetszett.

Dream High - Nagy kedvencem.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem. :)

2014. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Láttam az Itazura na Kisst, lehet, hogy azt nézem meg először:)
2014. jan. 1. 20:52
 3/3 A kérdező kommentje:
A You're beautiful egyszerűen imádtam a secret garden is nagyooon jó!! Ha valaki tud még koreai/japán doramákat sorozatokat, akkor megoszthatná *-*!
2014. júl. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!