Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csodálatos Pókember meg...

A Csodálatos Pókember meg lesz 150-160 perces?

Figyelt kérdés

Rengeteg képet kaptunk a forgatás alatt, és a trailerbe rengeteg jelenet van és még ott van a 3 gonosz is.

Szóval az lenne a kérdésem hogy lehetséges e hogy kapunk egy bő 160 perces filmet?



2013. dec. 30. 09:34
 1/5 A kérdező kommentje:
El felejtettem oda írni hogy a második részéről van szó.
2013. dec. 30. 09:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kötözködni akarok de miből áll megnézned?XD
2013. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb lett volna megnézned mint leírni ezt a választ..
2014. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

* A kérdezőnek elég nehéz lenne megnéznie a filmet, mivel hogy idén májusban lesz a mozi premierje... [link]


Amúgy, szerintem biztosan hosszabb lesz, mint 130 perc. Hogy lesz-e 160, azt nem tudom biztosan, viszont az tuti, hogy a Sony, valami nagy durranást akar kihozni a filmből, mivel az első része kevesebbet hozott, mint a Raimi-féle Pókember filmek, így ha nem akarnak egy 2 órába összecsapott filmet készíteni, ami a sok új szereplő miatt túl "sűrű" lenne ahhoz, hogy élvezhető legyen, úgy talán lesz 2,5, 3 órás - legalábbis szerintem.

2014. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra a szennyre 1 perc is sok lenne.
2014. jan. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!