Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki el tudja mondani Az...

Valaki el tudja mondani Az Árva című film lényegét röviden?

Figyelt kérdés

Ahhoz nincs bátorságom, hogy megnézzem. Az előzetesét láttam és akkor döntöttem úgy hogy nem nézem meg. Lécci röviden valaki elmondja, hogy kb miről szól.

köszönöm előre is!



2013. dec. 30. 11:35
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
100%

Nagyon röviden:



Egy család örökbe fogad egy kislányt, aki tulajdonképpen nem is kislány, hanem egy kisnövésű, elmebeteg felnőtt nő, aki úgy öltözködik, mint egy nyolcéves. Később "ráhajt" a nevelőapjára. A vége csúnya és véres. :)


Remek kis film egyébként.

2013. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Van egy család , ahol van két gyerek , egy néma süket kislány , és egy egészséges kisfiú. Az anyuka terhes volt egy 3.dik gyerekkel , akit szülés közbe veszített el ( a kisbaba halt meg ) aztán ez annyira kikészítette őket , meg persze már a kislány is várta a húgát hogy végül örökbe fogadtak egy KISlányt , aki valóba nem 8 éves hanem egy hormon zavaros nő , aki elmegyógyintézetből szökött el és kisgyereknek állította be magát. Eléggé furcsa már az elején is kiderül amikor egy bazinagy követ dob egy galambra hogy " ne szenvedjen tovább " . Nyugodtan megnézheted , egyáltalán nem ijesztő sőt inkább unalmas. Kb 2 órás film , büszke vagyok magamra hogy nem aludtam be rajta. Nem mondom hogy rossz , de valamelyik fél óra ISZONYAT unalmas benne. A végén persze a kb 5-6 éves kislány menti meg az anyukáját , a kisfiú korházba kerül az apukát megöli , akinek volt annyi esze hogy részegre itta magát , innentől kezdve az elmebetegnek nem volt nehéz dolga vele. Nagyjából ennyi. Inkább undorító mint félelmetes , amikor az árvaházas nő fejét szétverik egy baltával. Beteg egy film , de elmegy. 10/6:)
2013. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek aztán sok értelme van... most jobb hogy elmondták? :)

A filmtörténet egyik legjobb thrillere, ha nem mered nézni a műfajt nézz vígjátékokat.

2016. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megnézheted, nem ijesztő inkább dühítő, főleg az apuka benne töketlensége és vaksága , aki jobban megbízik és gondolkodás nélkül mindent elhisz annak a kis pszichopatának ( mármint a nevelt gyereknek akit kb. 2 hónapja ismer ), mint a gyerekeinek akiket évekig nevelt vagy a saját feleségének.
2016. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!