Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta már a Saint Ange...

Ki látta már a Saint Ange című horrorfilmet? Fontos, többi lent.

Figyelt kérdés
Én is megnéztem a Saint Ange-t, és jó felfogóképességgel rendelkezem, megértem a filmeket, viszont ez kifogott rajtam. Egy ideig még értettem miről van szó, de aztán elvesztettem a fonalat. Fogalmam sincs, mi a lényege a filmnek, az elején kívül semmit nem értek belőle, aki látta az elmagyarázná, mi a lényege és mi történik benne?
2013. dec. 30. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát már régebben láttam, és az elejére nem emlékszem igazán... Pontosan mit nem értettél?

A lényeg az, hogy kiderül, hogy az árvaház vezetője és az egyik bejárónő (?) a háború alatt megölték az árva gyerekeket. (Pontosan nem emlékszem, hogy miért, talán azért, mert nem tudják etetni őket.) De az egyik gyerek túléli, a bolond lány. Kiderül róla, hogy nem is bolond, és ő mondja el a történetet főszereplő lánynak. Aztán az árvaház vezetője rájön, hogy a főszereplő lány mindent tud, ezért őt is megölik. Halála után a halott árva gyerekekre "vigyáz".

(Nem vagyok az egészben 100%-ig biztos, ahogy írtam, már régebben láttam a filmet, de azért remélem segítettem :D)

2013. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ebből sokat megtudtam, viszont azt nem értettem, miért tömte gyógyszerekkel a csajt az a nő. Amúgy több ilyen volt, de főként ezt nem sikerült felfognom, meg már nem is emlékszem annyira, mert legalább három-négy éve láttam már.
2014. jan. 2. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Azért, mert attól volt "bolond" a csaj, és így nem mondta el, hogy mi történt, vagy ha mondta is volna, senki nem hitte volna el. És ugye a főszereplő lány észrevette, hogy gyógyszer nélkül normális, és így derült ki a történet.

2014. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2014. jan. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!