Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol nézhetném meg online vagy...

Hol nézhetném meg online vagy tölthetném le egy klikkes letöltéssel az Éjszakai járat - Red eye című filmet?

Figyelt kérdés
Lehetőleg szinkronosan, de ha angol akkor feliratot is mondjatok légyszi, mert angolul én is letudom tölteni csak feliratot nem találok hozzá :S
2009. nov. 28. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt a magyar felirat

letölteni pedig innen tudod: www.torrent.eval.hu

2009. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt a magyar feliratot már én is megtaláltam, de nekem nem jó, mert teljesen el van csúszva...

A torrent oldalon pedig nem találom a filmet:(

2009. nov. 29. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

én innen töltöttem le a filmet :S

a feliratot bocsi, tényleg nem jó, én is ma néztem meg, és tényleg csúszik szinte percenként 1 mp-et... de ha gondolod töltsd le a bsplayert, azzal lehet igazítani a feliratot. nem nehéz, a ctrl+balra nyílt kell megnyomni, mikor siet. szal így percenként megnyomni. nem nehéz =)

Bsplayer: [link]

2009. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Utánanézek!

2009. dec. 3. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!