Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta a Hannibal című...

Ki látta a Hannibal című sorozatot?

Figyelt kérdés

Szóval az első részben mikor rájön Will és Hannibal, hogy Hobbs a gyilkos, akkor Hobbs munkahelyének telefonját használva Hannibal felhívja őt és elmondja neki, hogy rájöttek.

Namost, az egész sorozatban nem volt annyi esze az FBI-nak, hogy megnézzék ki hívta Hobbsot a halála előtt??? Akkor rájöttek volna, hogy a munkahelyéről hívták és abban az időben csak Will és Hannibal voltak ott...



2014. jan. 2. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaja, ez nekem is feltűnt, és én sem értettem, hogy miért nem jártak utána.
2014. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az 1. rész óta az járt a fejemben, hogy miért nem jöttek rá. Majd az utolsó részben ugye azt mondta Hannibal, hogy Will egyedül maradt az épületben és tudott telefonálni, szal fontos volt,h a végén derüljön ki, de nekem ez akkor se tetszik. Nem hiszem,h a való életben az FBI nem nézi meg egy sorozatgyilkos hívásait.
2014. jan. 2. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Most olvastam az egyik fórumban (és már nekem is kezd derengeni), hogy úgy próbálták magyarázni a dolgot, hogy beazonosíthatatlan volt a hívás. Ami szerintem ugyanakkora hülyeség, mert nehogy már a mindenható FBI a maga csúcstechnológiájával ne tudjon lenyomozni egy irodai telefont.
2014. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Plusz szerintem simán kérhettek volna a telefonszolgáltatótól is egy híváslistát. Szal sztem összességében jó volt az 1. évad, de ezt egy nagy bakiként könyveltem el.
2014. jan. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!