Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Avatar rajzfilmbol keszult...

Az Avatar rajzfilmbol keszult valami extra resz, vagy film? Es az eloszereplos film hany reszes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van Korra legendaja, es valami chibi extrak (osszesen van 5 extra), de valami resz, amibol kiderul Zuko anyjarol valami, vagy Azularol??


Na es lattam, a multkor hogy adtak a tvben az eloszereplos filmet, de me, volt idom nezni. 1 reszes vagy van tobb resze is?



#Avatár: Korra legendája #Avatar #extra reszek #eloszereplos
2014. jan. 3. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Mi van? Beszélj érthetően.


Képregény készült The promise és The search cimekkel.


Az előszereplős film meg egy rakás f*s. Inkább ne nézd meg, ha jót akarsz.

2014. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

uppss :)) bocsi


a kerdes az lenne hogy van e valami resz amibol kiderulhet hogy mi tortent Zuko anyjaval, vagy mi lett vegul Azulaval??

2014. jan. 3. 18:27
 3/10 Krisipoke ***** válasza:
Nincs, ezekről a The Promise és a The Search képregényekben van szó. A filmből csak egy van, ami az első könyvet dolgozza fel, de az is borzalmas. Egyébként meg csak 3 chibi rész van, nem 5.
2014. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen a filmbe bele neztem :| a szereplo valogatas valami halalosan rossz


koszi a valaszt..a kepregenyek megvannak esetleg magyarul is valahol? vagy csak angolul?

2014. jan. 4. 18:18
 5/10 Krisipoke ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy lennének magyarul, hacsak valami rajongói fordítás nem készült.
2014. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
es melyik kepregennyel kezdjem? vagy mind1?
2014. jan. 4. 20:09
 7/10 Krisipoke ***** válasza:
A promise van előbb.
2014. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd a The Promise-sal. Csak azért, mert ezek egymás után jönnek folyamatosan. Nem sokára kijön a The Rift (a The Search folytatása)...

A The Promise-t egy rajongó lefordította, fent is van az oldalán.

[link]

Menüben menj avatárra, ott a képregényeknél a The Promise-ra. Az első van csak online olvasásba, a többit ha elakarod olvasni, le kell tölteni. Én az 1-et is letöltöttem, mert egyébként az összes oldalt külön-külön kell betölteni és az nekem nagyon lassú.


A The Search-ot meg nem fordította le senki, úgyhogy azt csak eredeti nyelven tudod. De ha nem tudsz semmit sem angolul, akkor is nagyon könnyen tudsz tájékozódni a képek alapján :-)

A The Search-ban derülnek ki a dolgok Zuko anyjáról, de hogy mi történt Azula-val, az a The Promise utolsó oldalainak rejtelme (de egyébként Azula is a The Search-nak egy főszereplője)

A The Search részeit megkerestem neked:

- part 1: [link]

- part 2: [link]

- part 3: [link]


Amúgy én készülök lefordítani. Olyan két év múlva tán neki is látok *elgondolkodó arckifejezés* xD

Ha gondolod írhatok linket a The Promise-hoz, csak most nem akartam felmenni arra az oldalra :) De könnyű megtalálni, mert ott jól lehet tájékozódni.


Remélem segítettem! :D

2014. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Danika113 válasza:
Hello elég régi a kérdés de azért ezt remélem el olvasod majd kedves kérdező nekem sikerült le forditanom négy képregény az 5ból mivel az otodiket meg adtak ki ha érdekel akkor csak írnom kell
2016. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Danika113 válasza:
Meg az előző vagyok az akkor csak írnom kell az igazából csak az akart lenni hogy akkor csak irnod kell
2016. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!