Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe ennek a...

Mi lehet a címe ennek a vámpíros filmnek?

Figyelt kérdés

2010-ben néztem ezt a filmet. Elég sötét, borongós, kicsit depressziós hangulatú film. Egy feketébe öltözött, hosszú feketehajú srác a főszereplő aki E/1 személyben kezdi el mesélni történetét. Egy aránylag modern városban játszódik sok magas épülettel. Amire még emlékszem, hogy vámpírnak lenni valamiféle kiváltság volt és az emberek szivesen adták a vérüket nekik talán a gyógyulásért cserébe, nem tudom.

Tuti, hogy nem a Daybreakers az, annál kicsit melankólikusabb.

Nem is sorozat.


Valami ötlet?



2014. jan. 3. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
konkrét ötletem nincs, de itt vannak 2008-tól 2010-ig a vámpíros filmek: [link]
2014. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de már átnéztem 1990-től az összeset de nem találom. Már abban is kételkedtem, hogy vámpíros így a sima fantasykat is átnéztem és így se találom. Megőrülök.:D
2014. jan. 3. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
én a gyerekkori rajzfilmekkel vagyok így :D
2014. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltaaaaaaaaam :D

Perfect creature volt a címe. :) Kicsit kevertem a dolgokat, de sok pontban egyezett.

2014. jan. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!