Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Violetta c. sorozat. Vélemény....

Violetta c. sorozat. Vélemény. Mi a?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel felkelek,kajálok,és mondom bekapcsolom a tévét.Jó.Pont akkor kezdőzött a Violetta.Sokan mondták,hogy milyen fantasztikus,gondoltam végignézek egy részt.Jó,végignéztem,és az első gondolatom az volt,hogy ez,ez meg mi volt?!Melyik unatkozó gazdag nyugdíjas argentin öregembernek jutott eszébe,hogy tinisorozatot csinál,a google segítségével?!Komolyan mondom,nem tudtam,hogy sírjak-e rajta vagy nevessek,vagy szúrjam hason magam.Mit szerettek ti ezen??Persze,lehet,hogy valakinek ez tetszik.(Ez alatt értem azt az unszimpatikus tini -nem írok le ilyen szavakat,amivel jellemezni tudnám-lányt,az olyan színészi játékot,amit Kristen Steward-tól sem várnánk-vagy tőle én még simán eltudnám képzelni-megfűszerezve olyan nevekkel-pl.: Pábló-amiket a spanyol novellákban hallhatunk,+ nevetségesen szörnyű történetet,ami szintén a spanyol zsuscsínó sorozatokra utal.

Várom a ti véleményeteket is;)!



#sorozat #Violetta #unatkozó gazdag nyugdíjas argentin öregember
2014. jan. 3. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"unatkozó gazdag nyugdíjas argentin öregember" :'DDDDD

szebbé tetted a napomat:DDDDD

én nem láttam azt a sorozatot,de van egy olyan érzésem,hogy nem is szeretném.....:S:DDDDDDD

2014. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

hát nincs mindenkinek ugynolyan ízlése:D

én egyszerűen imádom nemtudom miért de imáádom ahhww:3

de ez az unatkozó argentin öerember..huh de jót nevettemxDD

2014. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát nekem úgy űnik egy kicsit mintha az Austin&Ally meg a V,mint Viktória keveréke lenne.Egyébként az elején én sem szerettem,de most már igen.Kicsit idegesít,hogy ez a Violetta mindenen beséértőtik,meg ez a Ludmilla mennyire nyomul.Meg Jade és Matias...Violetta meg: "felvételizek a stúdióba,nem felvételizek a stúdióba bbah -,-) Jó dolgába már nem tudja mit csináljon.
2014. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Misaki2001 válasza:
Nekem a kapcsolatom a sorozattal, olyan se veled se nélküled félére sikeredett. Suli után se időm, se pedig energiám nincs végignézni belőle egy részt, de azokon a napokon amikor beteg vagyok és nincs jobb dolgom mint sorozatozni (mint pl mostanában), és már minden lehetséges folytatást végignéztem amit vártam, akkor egyhuzamban megnézem az eddigi részeket, és legalább szórakozok egyet azokon a szerencsétlen playback-előkön :DDD
2015. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bszandika28 válasza:
Utolsó válaszoló: teljesen így vagyok vele én is.:D Sokszor a nyálas, szerelmes részeken, ami szintén minden szappanoperában ugyanúgy játszódik, röhögök! :D :D
2015. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem facebokon van egy olyan ismerősom aki naponta megoszt 1000000000 violettát és számra pontosan 932 violettás oldal van neki megosztva a facebookján.Egy folytába csak azt adja,ki tekerem le,Viloletta Violetta.Ha ezt látod te ribi meny el mert a barátokköztből a magdi néni 100x jobb nálad!!!!
2015. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolso... nekem is volt ilyen ismerosom. Volt.
2015. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7. Teljes szívemből sajnálom hogy veled is megtörtént!
2015. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok, tudom, kicsit késői ez a hozzászólás, de már nincs ötletem, hova írhatnék.

Valaki esetleg tud olyan oldalt vagy módszert, ahol végig tudnám nézni a Violettát eredeti spanyol nyelven, angol vagy magyar felirattal? (Disney+-t leszámítva... ha kell, torrentezek is.)

Nagyon hálás lennék a segítségért!

2021. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!