Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » EunSang & YoungDo páros vagy...

E.L.F kérdése:

EunSang & YoungDo páros vagy EunSang & KimTan páros?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez a kérdés azoknak szól akik szeretik a koreai sorozatokat. Ti melyik párost szerettétek jobban a The Heis-ben ? EunSang(Park Shin Hye) YoungDo-val(Kim Woo Bin) vagy KimTan-nal(Lee Min Ho)? Megvallom én a EunSang&YoungDo párosért éltem haltam. :DDD

2014. jan. 3. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Eun Sang és Kim Tan. :) Nekem tetszett, hogy végre egy doramában a szegény lány nem a bunkó, öntelt gyökeret választja, hanem a kedves, aranyos, jó fej srácot. :D

Mondjuk ennek ellenére nem tetszett annyira a sorozat. Jól indult, de a második fele borzalmas volt... mondjuk ez már Off, úgyhogy befejeztem. :DD

2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom engem valahogy mindig is a rosszak fogtak meg. Imádom nézni ahogy a szerelemtől megszelídülnek. :D Young Do-nál is úgy voltam hogy szinte mindig összeszorúlt a szívem amikor a csaj elutasította vagy épp a Young Do fején látszott a szomorúság vagy épp a lányért verekedtek stb.
2014. jan. 3. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a gond nálam, hogy nem tudnak "megetetni", hogy a rossz fiú megszelídül. A Boys Over Flowers-ben sem éreztem ezt, végig az motoszkált a fejemben, hogy oké, a lánnyal aranyos, de az nincs a sorozatban, hogy hogyan bánik a többi emberrel. Na, nem tudom, mennyire érthető, amit mondani akarok. :D
2014. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hahaha én pontosan arra gondoltam amit írtál hogy a lány felé megszelidűl de más felé nem. Nekem pont ez tetszik bennük annyira. Hogy az a lány olyan érzéseket kelt benne hogy a srác már nem képes megbántani a lányt meg ilyenek. :D Viszont másokat meg ugyanúgy le sz*r. :D
2014. jan. 8. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Kim Tan& Cha Eun Sang. de lehet azért, mert kicsit elfogult vagyok Lee Min Ho miatt. :)

Azért Young Doval szívesen elmentem volna tésztát enni :DD

2014. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!