Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg igaz hogy Thomas a...

Tényleg igaz hogy Thomas a Violettából nem lesz a 2. évadba benne? ://///

Figyelt kérdés

Nézegettem spanyolul a Violettát és a 2.évad főcímdalába már nincs benne Thomas..Akkor nem lesz benne a sorozatban?://Miért nem?://

Majd meg szakadt a szívem mikor megtudtam..:'(



#Thomas #Violetta 2.évad
2014. jan. 3. 23:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

barátnőm is nézi és tőle hallottam h nem lesz...:/ nekünk is megszakad a szívünk, hidd el :)

azt viszont nem tudom h miért!

2014. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

De kár..:// Pedig nagyon szimpatikus és helyes srác.:)

De azt halottam hogy a 3.évadban visszajön és lehet hogy összejönnek véglegesen Violettával..Ez szerinted igaz?:)

(nagyon remélem hogy igen..nem akarom hogy Tomas szenvedjen..)

2014. jan. 4. 14:52
 3/30 anonim ***** válasza:
igazából én nem nézem a sorozatot...de barátnőm igen és háát csak megmutatta Thomast, mert odavan érte :D ő is rajt van gyakorikérdéseken, szóval szólok neki h írja meg, amit tud :)azért reméljük visszarakják a sorozatba ;)
2014. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
én is úgy hallottam, hogy elmegy, és....nem akarom!!! Annyira cuki... :( nélküle rossz lesz a Violetta.
2014. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Szerintem reménykedjünk hogy visszajön és véglegesen összejön Violettával! Én is odavagyok érte!:) Ez miatt van most nagyon rossz kedvem :/

2014. jan. 4. 18:33
 6/30 anonim válasza:
100%
Én lennénk az a barátnő:)És én már jelenleg is nézem a második évadot, mert én lengyelül nézem.És nincs benne, azért mert az 1. évad végén vissza utazik spanyol országba...De én is nagy rajongólja vagyok:$ És És a lengyel hírek szerint bent lesz a 3.ik évadban;) de nem árulok el sok mindent, viszont azt igen, hogy a második évad naaagyon jó lesz, és lehet hogy az új srácok miatt el is felejted Tomit;) (de azért megjegyzem, hogy én tuti nem fogom:P)
2014. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm.De nem fogom.Ő a szerelmem! :D

Örülök hogy benne leeeeeeesz 

Nagyon köszönöm

2014. jan. 5. 00:57
 8/30 anonim válasza:
ebben a linkben ott van a szereplők mellett, hogy ki melyik évadban lesz benne és Thomas neve mellett ott van a kettes akkor ez hogy van?? nem értem valaki tudna rá magyarázatot adni..amúgy nagyon sajnálom hogyha Thomas elmegy ő akedvencem és az igaz hohy lesz 3. évada és ha lesza kkor abban tényleg visszajön Thomas??:))
2014. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:

[link]

a link lemaradt de itt van:)

2014. jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azt én is láttam hogy ott van hogy 1-2..nem tudom mit jelenthet.De remélem vissza jön a 3. évadban és összejönnek Violettával!:)
2014. jan. 20. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!