Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Világok harca 2. részéhez...

A Világok harca 2. részéhez hasonlító film? MI A FILM CÍME?

Figyelt kérdés

Láttam az Asylum által kiadott 2. részt, de ez nem az. Egy este néztem egy filmet az RTL Klubon. Olyan űrlények voltak benne, mint a Világok harca 1. részében.(Spielberg-féle)

Úgy kezdődött, hogy egy apa csillagász volt. Volt felesége, gyereke (szerintem egy). A nő és a gyerek előre elindultak egy városba, a férfi is menni akart utánuk a csillagászati megfigyelései után. Nagy lábbal rendelkező, bogárszerű lények támadták meg őket. Mérges gázt bocsátottak ki. Arra emlékszem még, hogy egy pap is volt benne. A főszereplőt elkíséri a film nagyobb részében. Ültek együtt az autóban, egy beomlott házban is napokig össze voltak zárva. A pap végül meghalt, megölték.

Meg tudjátok mondani a film címét? Én Világok harca kettőre emlékszem, de tévedtem.


2014. jan. 5. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez is a Világok harca, sőt még emlékeim szerint ugyanúgy 2005-ös film.

[link]

2014. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem az! Ez az Asylung által kiadott tákolmány.
2014. jan. 7. 00:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Asylum*
2014. jan. 7. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!