Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz magyar felirat...

Niki555 kérdése:

Mikor lesz magyar felirat Sherlock című sorozat 3. évadának első részéhez?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud valami infót, akkor légyszi írjon! Mármint tényleg annyira nem érdekel senkit a sorozat, hogy feliratozza? Én pl. már több mint egy éve várom és most, hogy kijött angolul azt hittem, hogy egy-két nap és feliratozva lesz :(

2014. jan. 5. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Már van.
2014. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van "hivatalos" fordító aki azt írta, hogy 1 hét kell neki a felirathoz, úgyhogy már más hála istennek megcsinálta egy nap alatt :D
2014. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most is volt többféle már 2-3 napon belül.

Azért az szerintem annyira nem sok idő, pláne ha azt vesszük, hogy egy rész a Sherlock-ból majdnem 90 perc és elég sokat beszélnek benne. Egy átlag sorozat a fele ennek, tehát szerintem hálásak lehetünk, hogy pár napon belül fordítják.

Pláne ezeket, ezek sikersorozatok, mindig lesz olyan, aki feliratozza és feltölti, mert nagyon sokan szeretik és a feliratra is van igény.

2014. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 juhio válasza:
Valaki linkeljen már feliratot légyszíves.
2014. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha online akarod nézni:

httÄp://ÄnezzsorozatokatÄ.Äinfo/?s=511&&e=30229


Ha letölteni akarod:

httÄp://wÄww.opensubtitlesÄ.Äorg/hu/subtitles/5473945/sherlock-the-empty-hearse-hu


(mindkét linkben vannak fölösleges Ä-k, amiket vegyél ki ha meg akarod nyitni, mert csak így tudtam beírni)

2014. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!