Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a sok horror film...

Szerintetek a sok horror film nézés hova vezethet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok pl: hogy valaki bedilizhet ettől? Csak kíváncsiságból kérdezem :) Sokan imádják a halálos kitérő dismal, végzetes kitérő féle filmeket ahol kannibálok ölnek meg embereket...De akár felsorolhatnám az összes gyilkolós horrort..

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Túl sok horror film az effélék amiket leírtam hova vezethet?



2014. jan. 5. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség, amit kérdeztél, hiszen nem egyszer hallhattunk már olyat, hogy a moziban lövöldözők elmondásuk szerint a film hatására kezdtek öldökölni..

Biztos, hogy egy bizonyos pont után, már káros lehet a mentális állapotra, hisz vannak olyan filmek, amik teljesen idegölők.

Egy mentálisan teljesen stabil ember biztos nem fog bedilizni tőle, de olyan ember nincs, aki megrendíthetetlen mentális szempontból.

Szóval előfordulhat, hogy a temérdek horros és thriller filmek nézése valamit tönkretesz odabennt..

Ilyenkor szüneteltetni kell egy jó darabig ezeket a műfajokat, ha pedig már súlyos /gyilkolni akar az illető, idegronccsá vált, vagy már kóros halálfélelme van, és még sorolhatnám/, tanácsolt minél hamarabb orvoshoz fordulni, míg nagyobb baj nem lesz.

2014. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen pont ezért kérdeztem. Én is imádom a horrort de már hiába nézem az akár hányat szinte már 2000-2013 összeset láttam 1-2 talán ami kivétel és mégis mindig megráz és nem úgy hogy ölnék vagy valami. Nem attól félek hogy bennem lesz valami ilyen hajlam :D Csak érdekelt hogy lehetséges hogy valaki ez hatására öl. Mivel sok olyat mint írtad lehetett hallani hogy így lövöldözött mert akciófilmben látta. Köszi a választ
2014. jan. 5. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!