Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan csajos sorozatokat, amiből már legalább 2 évadot leforgattak?

Figyelt kérdés
Pár sorozat, amiket már láttam/nézek, és amikhez hasonlóak érdekelnek: Kínos, Gossip girl, Carrie naplója, Haláli testcsere, Merlin kalandjai, Elcserélt lányok, Teen wolf, The Original, Vámpírnaplók, Született feleségek, Egyszer volt, hol nem volt, Telihold, Pretty Little Liars, Grace klinika, Isteni sugallat, Férfi a legjobb orvosság
2014. jan. 5. 18:12
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom ez mennyire számít csajosnak, de esetleg a Skins? Annak a sorozatnak már vége van, úgyhogy nem kell majd várnod az új részekre
2014. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Már meg is néztem az első generációt. Fantasztikus volt! :) Imádtam :)) most a másodikat nézem, bár sajna számomra nem éri fel az elsőt :S Tudnál ajánlani még esetleg?
2014. jan. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!