Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés
valami országúti marhaság amerikai egy csávó mászkál egy kocsival és kiválaszt áldozatokat és elüti őket. egy balesetben meghalt a családja őt úgy ragasztották össze és a kocsiban él szinte teljesen át van alakítva hogy tudja vezetni.

2014. jan. 6. 22:26
 1/7 anonim válasza:
23%
Jaj, ember, ne spórolj már ennyire az írásjelekkel! Nem semmi feladat megfejteni, hogy mi hova tartozik... Sajnos nem ismerem a filmet, bocsi... Elég pszihónak tűnik ;)
2014. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi :D pótlom is :D Remélem valaki azért ráismer, idegesít, hogy nem jut eszembe a címe :/ Esti órákban adták is az RTL-n pár éve.

Valami országúti marhaság, amerikai. Egy csávó mászkál egy kocsival és kiválaszt áldozatokat és elüti őket. Egy balesetben meghalt a családja, őt úgy ragasztották össze és a kocsiban él; szinte teljesen át van alakítva, hogy tudja vezetni.

2014. jan. 7. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
A gázoló?
2014. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, mert csak egy ember rémlik aki ölt, nem ketten voltak :/ de azért köszi szépen! :)
2014. jan. 9. 23:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne és nagyon megköszönném, ha meglenne :D
2014. márc. 28. 18:15
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem is a gázoló ugrik be. Amikor az egyik csávó feleségét elütik a zöldségesnél...nem??? sztem az-az.
2014. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :D lehet mégis csak ez lesz az, de a tartalma ezt nem árulta el én meg rég láttam, de most elkezdtem nézni megint:D Köszönet mindenkinek!:D
2014. júl. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!