Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kb mennyi idobe telik lefordit...

Kb mennyi idobe telik leforditani egy sorozatot? Ugyertem a Zold ijasz 2 evadja meg nincs leszinkronizalva, mar 9 resz van belole. Mikorra varhato a szinkron?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 23:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Aaaa,megtalaltam,Januar 10-en lesz az RTL-en a 2.evad 1 resz magyarul,gondolom akkor fent lesz az oldalakon is online. :D
2014. jan. 6. 23:06
 2/3 anonim ***** válasza:

A szinkron munka csak pár hónap. Nem azért vetítik évente mert sokáig tart hanem azért mert így olcsó.

A sorozat külföldön is X ideig van vetítve és a szinkoronos verzió is ehhez igazodik csak mindig 1 évad lemaradással. Ha ugyan abban az évben akarnák vetíteni szinkronosan akkor dupla áron kellene a sorozatot felvásárolni.


Én mindent feliratosan nézek. Szerintem élvezhetőbb.

2014. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aham,kosz a valaszt,en inkabb szinkronosan szeretem,jobban oda tudok figyelni a filmre,meg mindenre,nem mintha nem szeretnek olvasni,de jobban kedvelem a szinkronosat.
2014. jan. 7. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!