Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2hónap alatt 5kilótól szeretné...

Oroszkremtorta kérdése:

2hónap alatt 5kilótól szeretnék megszabadulni. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Napi 1000-1200kalóriát viszek be a szervezetembe, (55kg vagyok)de sportolni is szeretnék,csak nem tudom mit. (napi 1órát szánnék rá) Most télen hideg van,így a futás nem jó. Van valami más amitől eltűnnek a zsírpárnák,feszes lesz a comb és a has? Ha igen,mi az?

2014. jan. 7. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Rossz a kategória,bocsi!
2014. jan. 7. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Táplálkozz egészségesen, diéta, zsír és szénhidrátmentes étrend. Futni ilyenkor is lehet, ha nem megy, menj el egy konditerembe vannak ott taposó gépek, szoba biciklik, akár futógépek is. Ja és igen, lehetséges :)
2014. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért maximálisan nehéz lemondani róluk, nagyon édesszájú vagyok.. :( Valami gyakorlatot esetleg tudsz (tudtok,ha még valaki válaszolna)? Mert kondi nincs a közelben.. Ja és köszönöm!
2014. jan. 7. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már a filmek sorozatok kategóriába írtad, esetleg nézz utána a boltokban Norbi Duci Tréning DVD-jének! Hátha segít, én saját tapasztalattal nem rendelkezek
2014. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mint feljebb olvashatod, írtam hogy elírtam. Nem tudom hogy segítene-e az rajtam, úgy hiszem hogy az egy könnyített verzió a jüval ducibbaknak,én meg inkább husis vagyok. De azért köszönöm! :)
2014. jan. 11. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!