Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani hasonlo...

Tudnátok mondani hasonlo filmeket?

Figyelt kérdés

Valkür,Jesse James meggyilkolása tettes gyáva Ford Robert!

A hasonlo film alatt azt értem hogy igazeseméyeken alapul,jol megvan csinálva,jo szinesz,valahogy ennek a kétfilmnek nagyon jo sikerült megteremtenie azt hangulatot ami akkor uralkodott tudnátok meg olyan filmet mondani ami nekik is szintén sikerültek az elözök!Western vagy épen nácis háborus egyaránt jöhet!!!Lehetöleg ne legyenek régiek annyire maradjunk abban hogy 2000-töl föfele!De lehet alatta is ha tényle jol meg van csinálva és jok a szineszek!!!



2014. jan. 7. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Bonnie és clyde
2014. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a legjobb ilyen az

A mások élete


amúgy is az egyik legjobb film!


ha jól tudom A zongorista is igaz történet alapján készült, kicsit nyomasztó, de nagyon jó film.


Aztán ott az Aviátor és a Kapj el ha tudsz.

2014. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kapj el ha tudsz,Aviátor,Zongorista mind hármat látam de A mások életét nem köszönöm a választ mind ketttötöknek!!!!
2014. jan. 8. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

ja és ami még eszembe jutott, ami mind valós történet az különböző zenészek, művészek életéről szóló filmek.


kedvenceim:


Teljes napfogyatkozás (Rimbaud és Verlaine szerelméről)

Piaf

Bird - Charlie Parker élete

Ray

2014. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

71-Into The Fire

ez a mozifilm nagyon tetszett, tökéletes volt. 2010-es.

valós eseményt dolgoz fel, 71 gyerekről szól, akiket besoroznak katonának, de magukra maradnak az ellenséggel...

elszörnyedtem a filmet nézve(nagyon jól átadja az események hangulatát), s volt mikor könnyeket csalt a szemeimbe, nagyon szép, művészi film.

2014. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ha lesz alkalmam ra megnézem
2014. jan. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!