Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha lenne Gyűrűk ura 4, akkor...

Ha lenne Gyűrűk ura 4, akkor ti mit várnátok, szerintetek mi történne/ti hogy akarnátok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 20:02
1 2
 1/13 cathilina ***** válasza:
100%
Tolkien írt arról is, hogy mi történt a Gyűrűk Ura vége után. Részben a függelékekből, részben a Középfölde Története című sorozatból kiderül minden. Szerintem figyelembe véve, hogy a Gyűrűk Ura kerek történet és az egész világ dokumentálva van azon kívül is, én a legkisebb mértékben sem igénylem a további köteteket.
2014. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
HAHAHAHAHAAAA
2014. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2: ?!:DDDDDD
2014. jan. 10. 16:48
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Csak annyi, hogy ez nem a Die Hard. Ez egy megírt regénynek a feldolgozása. A regény egy trilógia volt. Tolkien halála után öt évvel jött ki az első megfilmesítése a regényének, és az amerikai változat, amit mindenki oly' nagy újdonságként kezel, mintha eddig a történet nem létezett volna, csak 28évvel később született meg. Mivel a regény írója már nem él, nem lesz folytatása a regényének. Ellenben Tolkien világa nem csak a LOTRből áll, hanem ott van néhány novella, vázlat, a Silmarillon, a Babó (amiből a Hobbitot forgatták). Tehát nem lesz "Legdrágaságosabb a gyűrű" (vö: Die Hard referencia).


Ellenben, ha valakinek tetszik Tolkien világa, akkor kitalálhat a világban egy más történetet is. Nem kell mindig ugyan azt többféleképpen elmesélni. Nem csak a gyűrű, vagy a sárkány, vagy teremtés történet az a három story, ami középföldén megesett. Így inkább lenne kíváncsi mindenki egy Tolkien világában játszódó eddigiektől merőben eltérő, akár tejesen idegen történetre. E fantázia világ bennünk él már évtizedek óta. Néhány kalandot magunknak is kitaláltunk. De akár egy-egy jobb M.A.G.U.S., vagy AD&D könyvet is meg lehet filmesíteni. Azokban is nagy potencia rejtőzik. Meg aztán ki lehet találni végre valami eredetit is.


Így már talán látod, hogy egy ilyen kérdés, vagy informálatlanságot vet fel, vagy egy jó vicc. Ezért született meg a "HAHAHAHAHAAAA".

2014. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: "Ha lenne",csak arra voltam kíváncsi,hogy más,hogy képzelné el,nem arra,hogy van-e/lesz-e..
2014. jan. 11. 08:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lett volna valaha is LOTR4, már azt is olvasták volna 4 milliárdszor. ,-)
2014. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Na akkor írok én is, csak hogy legyen egy a kérdésedhez kapcsolódó válasz is :D Akkor most megpróbálom félrerakni a könyvben olvasott dolgokat és a saját fantáziámat használni ^^ Jaj hát én úgy képzelném, hogy Legolas tutira összejönne egy aranyos tündével és Samu történetét is tovább lehetne fűzni, meg mondjuk az Ithilliai dolgot is, hogy ott mi lett Bilbóval stb. stb ééés természetesen az Aragorn-Arwen szerelmi történetet még tovább fejlesztgetni. Az jó lenne :) és egy kis visszaemlékezést is erről-arról meg természetesen belekerülhetne Thranduil is, mint "kemény" apa és uralkodó, de néha kimutathatná a fia (ha valaki nem tudná, Legolas) iránti szeretetét és Trufával meg Pippinnel is lehetne valami, mondjuk ők lehetnének a világ első "miniharcosai", akik közös erővel ölik az orkokat és vállvetve küzdenek az emberek, tündék vagy törpök oldalán ja és persze pár Durin fiai dolgot is, hogy kedvenc törpjeim is szóba kerülhessenek, mondjuk valami régi regéből, ami teljesen "új", úgy értem senki nem ismeri :) oké ez most egy ilyen "jött az ihlet és leírtam mindent össze-vissza" dolog és bocsi, hogy nem éppen összeszedett, de hirtelen csak úgy hirtelen (abszolút saját elképzelés alapján) dobtam össze és később visszaolvasva majd jót röhöghetek rajta (vagy épp meglepően jónak tartom majd, de inkább az előbbi xd) :D
2014. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hetedik hozzászlónak

Tehát te ilyen szappanoperaként, vagy vagy ilyen twilight sémájú folytatást várnál???

2014. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De komolyan hogy lehet ilyen hülye kérdést föltenni? A befejező 3. részben a gyűrű elpusztult, ergó ennek a történetnek vége! Nincs gyűrű, nincs tovább.

Az már más, hogy Középföldének nagyon sok más története is van még.

2014. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most a fanatikus csőlátású rajongók háborognak,hogy miért nem lehet kérdést lepontozni:DDDDDDDD

Üzenem:Ez kevés,akkor sem sértődöm meg;DD:*

Szerintem lehetne simán folytatni azzal,hogy elhajóztak,csak mondjuk nem Gyűrűk ura lenne a címe,hanem...na ezt had ne én találjam ki:D

Meg még stb,stb!:D

7.:

Jó ez!:DDIlyet én is sokat csinálok,hogy annyi gondolat van a fejemben,és nem tudom normálisan összeszedetten leírni,mert mindig jönnek az új ötletek:D:))

Amúgy köszönöm:)

2014. jan. 23. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!