Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a Naruto Shippuuden című...

Ha a Naruto Shippuuden című ''sorozatot'' szeretném leges legelőről megnézni akkor nem kell semmilyen más fajta Naruto sorozatba belenéznem?

Figyelt kérdés
(soha egy részt sem láttam)

2014. jan. 8. 20:23
 1/4 A kérdező kommentje:
persze úgy értem h meg kell e néznem valamit ahhoz hogy értsem a Shippuudent
2014. jan. 8. 20:26
 2/4 cathilina ***** válasza:
A Shippuuden ugyanúgy a Naruto történetét folytatja, csak egy pár éves edzési ciklus után. A karakterek ugyanazok, a motivációjuk a korábbi részekből derül ki, a céljaik ugyanazok stb. Az eredeti mangában az egész egy sorozat. Ugyan Naruto rögeszmésen mindig ugyanazt hajtogatja, szóval viszonylag hamar kiderül, hogy ki kivel mit mikor, de az elején abszolút semmit nem fogsz semmit érteni.
2014. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy a "sima" Naruto sokkal jobb, mint a Shippuuden (filler epizódokat leszámítva). De nem árt megnézni/elolvasni, mivel ahogy az előző is írta, nem fogod érteni,h mi van a Shippuudenben.

De ha akarod, akk már másnak is megírtam itt a "sima" és a Shippuuden történetét is , és megvan elmentve az iromány, szal eltom küldeni.

2014. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ohh köszönöm a válaszotokat és akkor meg kell néznem legelőröl?Mert aszt hittem h telljesen más szálon fut...jah és második válaszoló azt nagyon megköszönném :)
2014. jan. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!