Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok öngyilkosságról szóló...

Kedves97 kérdése:

Tudtok öngyilkosságról szóló filmeket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Harcosok klubja. Nagyon megrázó film
2014. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Harcosok klubja sok mindenről szól, de hogy az öngyilkosságról nem, az biztos!
2014. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Láttad végig a filmet? Ha igen, akkor tudnád, hogy mi történik benne.
2014. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Csak 15-ször.


Attól, hogy a film végén lelövi magát a Narrátor, attól még ez nem egy öngyilkosságról szóló film. A szándék nem az, hogy megölje magát, hanem hogy legyőzze Tyler-t.

Az egész film többféleképpen is értelmezhető, elég sok mindent kritizál, sok mindennek állít görbe tükröt és sok mindenről beszél, de az öngyilkosság nem az a téma, amivel foglalkozik.


Megértetted a filmet?

2014. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A film egyáltalán nem az öngyilkosságról szól és nem is öli meg magát...
2014. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ami öngyilkosságról szól végig az az Öngyilkos szüzek! elég jó, csak kissé megrázó film. de hát ilyen témától mit is várnánk...
2014. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oké nem érdekel hogy a harcosok klubja nem ilyen film, azért ne szóljatok hozzá hogy ezt még egyszer elmondja valaki, inkább filmeket mondjatok :D !
2014. jan. 9. 19:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

még ami eszembe jutott az Öngyilkos szüzeken kívül a Vanília égbolt. Aztán ott a Veronika meg akar halni, ami egy Coelho könyvből készült, ami szerintem borzalmasan rossz, így a filmet nem néztem meg.

Öngyilkosok szobája, nem láttam, de a tartalma (és a címe alapján) erről szól.

2014. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
öngyilkosok szobáját, tegnap néztem és nagyon tetszett :D ezért szeretnék olyasmi filmeket nézni :))
2014. jan. 9. 20:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Csak nézd a díjakat!

Átlagemberek:

[link]

2014. jan. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!