Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Keresztapa c. filmben az...

A Keresztapa c. filmben az erőszakos jeleneteket mennyire részletesen mutatják?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném megnézni a filmet, sok jót hallottam róla, de nem tudom pontosan mire számítsak, mert nem akarok egy véres, kínzós horrorba csöppenni :D
2014. jan. 9. 16:18
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
Nem horror, de azért brutális, erre készülj. Esetleg District 9-al melegíthetsz, ha az nem csalogatja vissza a vacsit, akkor a Keresztapához már csak egy kicsi hiányzik...:D
2014. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ennyire brutális? Kár, mert amúgy zseniális film lehet, tetszik a mondanivalója, története, amiket hallottam róla, érdekel a téma csak valahogy nem vagyok az a típusú ember, aki végig bír nézni egy kínzást vagy fejlevágást vagy akármi hasonlót...
2014. jan. 9. 17:10
 3/5 savanyújóska ***** válasza:
Hát, eredetileg egy könyvből írták, hasonló címmel, Mario Puzo a szerző, nekünk megvan, én azt olvastam, szerintem próbáld te is azt beszerezni, az mégis csak egy fokkal jobb, ha csak leírva vannak a rémségek. (Ha erősen érzékeny vagy az ilyesmire, akkor azért még mindig nem ajánlanám esti olvasmánynak, pl. elég részletesen le van írva, hogyan ölnek meg valakit egy fojtózsinórral...:D)
2014. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást, lehet először a könyvvel kezdem :) Olvasni bírom az ilyen brutálisabb dolgokat.. Stephen King a kedvenc íróm meg Dean R. Koontz! :D
2014. jan. 9. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kifejezetten durva jelenet van benne, de azt leszámítva lövöldözés, esetleg fojtogatás jelenti az erőszakot.
2014. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!