Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Régóta keresem!

Melyik ez a film? Régóta keresem!

Figyelt kérdés

Azt hiszem idegenekről szól, sajnos nem sokat tudok róla, pörgős akció film volt jó pár éve láttam éjszakai műsorban tehát 18-on felüli. Volt benne egy lány aki pár fickó elől menekült akik autóval üldözték(ugy emlékszem vámpirok vagy egyéb "idegenek" voltak) egy poros amerikai országút menti kávézó volt a helyszin, ahonnan megszökött, felrobbantott egy benzinkutat ahova követték a fickók és lelépett a kutas kocsijával. Ennyire emlékszem csak sajnos.

Címe alapján az Idegenek a pokolban ami sanszos volt de megnéztem és sajnos nem az. Mindenféle idegenes és vámpiros cimű filmet letöltöttem de egyik sem stimmelt. Több ötletem nincs pedig nagyon régóta keresem! Tud valaki segiteni?


2014. jan. 10. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Idegenek a pokolbol?
2014. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Írtam fent, hogy sajnos nem az..azért köszi. :(

Most látom elirtam pokolbol a pontos címe de ahogy irtad de ez sajnos nem az a film. Pár napja néztem meg teljesen más.

2014. jan. 10. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismersz senkit belole?Vagy lattad-e mas filmben azt a bizonyos szereplot?
2014. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Egy közismert színész sem játszott benne.
2014. jan. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!