Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek ilyen filmet?

Ismertek ilyen filmet?

Figyelt kérdés
Mindig is csíptem a kelta illetve manó/kobold/tündér storykat. Eltudnátok ilyen jellegű témájú filmekkel halmozni. Nem gond ha már a mese kategóriába sorolható a dolog, illetve aszerint kérném a felsorolást, amit ti magatok is szívesen ajánlotok. (Ne rajzfilm legyen, nem baj ha vegyített szal van rajz illetve élőszereplős felvételek vegyítve)

2014. jan. 10. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Gyűrűk Ura
2014. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van egy film ami regebb ment a Hallmarkon.. Valami " Koboldok es tunderek foldjen". Asszem megvan youtube-on.


Megvan, a Koldok es tunderek varazslatos legendaja :)


http://www.youtube.com/watch?v=6fYgFH1DVac

2014. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nah, pontosan ilyesmikre gondoltam. Valamikor nagyon nagyon régen láttam, és köszönöm. :D

Jöhet még :)

2014. jan. 10. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:

A Grincs

Kalandok Sohaországban

Gulliver Liliputban

Végtelen történet

A Hobbit

Csingiling és a nagy tündérmentés

2014. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Grincs is szuper :D
2014. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 petitfett ***** válasza:
Rumpelstilzchen (három változatról tudok...)
2014. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdést olvasva úgy örültem, hogy tudok segíteni, aztán látom, hogy már írták A koboldok varázslatos legendáját. :/
2014. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha netán eszetekbe jut más is, nem baj :D
2014. jan. 12. 13:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Meg van egy film, olyan Shrek-szeru figurak voltak, es a fold alatt eltek. Nem tisztalkodtak, de nem is akartak tisztak lenni. Emlekszem, hogy a suliba az emberekrol tanultak, hogy mennyire veszelyesek meg ilyesmi. Aztan egy lany lekerul oda, esosszebaratkozik az egyik ogreval vagy mik voltak azok. Barcsak tudnam a cimet...


Meg van egy, az a cime, hogy "Labyrinth" David Bowie is szerepel, enekel benne :D

2014. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!