Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Igazság ligája, milyen...

Az Igazság ligája, milyen részek vannak még?

Figyelt kérdés
Igazság ligája - A villám paradoxon-t láttam, gondolom, nem ez az első része a sorozatnak. Leírnátok az összes animációs film(mármint csak az Igazság ligája) neveit?

2014. jan. 11. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazság ligája: Két földi váltság 2010

Igazság ligája: Doom (Végzet) 2012

Igazság ligája: Új küldetés 2008 (ne nézd meg mert borzalmas)

Igazság ligája: War 2014


Meg még 2 sorozatról tudok: Igazság ligája 2001, meg az Igazság ifjú ligája 2010


Én ezekről a rajzfilmekről tudok.


Az én személyes kedvencem a villámparadoxon, a war meg a doom. :)

2014. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzá akarok fűzni, hogy nem sorozat. Mind önálló film. Ha jól tudom.
2014. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen,

a war-t pont múlt héten néztem, nagyon jó...majd megnézem a többit is

2014. febr. 9. 09:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem még maga Doom is nagyon tetszik. Jobban mint a war. ehet, hogy csak a vége miatt, de én 5 pontból 6ot adnék neki. :)
2014. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még 2 JL-es film, bár itt nem találkozunk konkrétan a JL minden tagjával.

Superman/Batman közellenségek 1-2 (a 2. rész állati lett szerintem :) )

2014. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen, majd megnézem őket
2014. febr. 10. 07:39
 7/10 anonim válasza:
Van Justice League Unlimited is (Sorozat).
2014. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Synesztro ***** válasza:

Akkor javaslom, ha rájuk kattantál te is, akkor nézd meg a Batman ekből :

a Féktelen ösztönök.

A Szörnyek Keringője.

A Vörös Sisak (lehet hogy csak feliratozva találod, de így sem rossz).

A Batman vs Robin.

A Batman Fia.

A Sötét lovag visszatér 1-2, (ebben öli meg végre Jokert öregként, és ebből származik a Batman vs Superman film ötlete, mivel itt verekszenek meg egymással az animeban).

a Batman - Betörés az Arkhanba. (Aki látta az Öngyilkos Osztagot, annak elárulom, az sem új keletű, Szinte meg vagyok győződve, hogy a Batman - Betörés az Arkhanba adta az alap ötletet. Ezt hagyd a legvégére, mert ez isten királyság lett).


Ha ezekkel nem durran el az agyad, akkor lépj a következő lépcsőfokra, és jöhet a Batman & Superman, ebből 3:

A Jó fiúk Rossz Fiúk (ez olyan hosszú, hogy 3 részre is bontották lehet hogy csak úgy találod meg, Lex, és Joker az ellenfelek, Bat és Superman itt találkoznak először),

A Bat & Sup - Kívülállók.

És Végül a Bat& Sup - Apocalypse (Ebben már beugrik Wonder Boomen, és egy csipet Dark Side az ellen).


Belegázolhatsz kicsit A Vasember - Kezdetekbe, és a Zöld Lámpás - A Kezdetbe is (utóbbi 2 részesre bontva). És akkor ha a rabja lettél, ám legyen: I.Ligája:

- A Liga Létrehívása,

- Az időcsapda (Ez kissé gagyi de elmegy),

- Az Istenek és Szörnyek (Ez veri a biztosítékot, senki sem az aki, Superman Zod tábornok fia, körszakállas,egy mexikói család neveli fel, és egy fekete kabátban tolja, Batman valódi vámpír, Wonder pedig nem más mint Dark Side menye, és mind 3 gyilkol, csak hogy kedvet csináljak, ígérem nincs több spoiler;D),

aztán lássuk miből élünk még jah igen,

- Két Földi Válság,(I.L. vs Másik dimenzió Gonosz I.L.),

- Orbitális Átverés,

- Csillagok Keresztútja,

- Az Új Határ,

- Az Új Küldetés. A Háború (War).

- A Pusztulás.

- A Titkos Eredet,

- Végzet,

És a leges legjobbat a végére hagytam (A hatás kedvéért harsona, és nagybetű;D): - A VILLÁM PARADOXON!!!!!!

(mint ígértem nincs spoiler, de csak annyit, hogy a liga tagok egy kis időbeli csíny miatt totál legyilkolják egymást a francba. Mindenki gyilkol, csontot tör nem kicsit, cserébe nagyon. Totál világvége fíling, durván 16 karikás, talán csak azért nem éri el a 18ast, mert manga nincs benne, pedig van egy réééssszzz. ;D Nincs Spoiler, tessék megnézni;D). Azt hiszem, most tutira tudtam segíteni.XDXDXD Elleszel egy darabig. Úgy saccolom, 10-15 napi hideg élelemmel készülj be. Várom a visszajelzést, kinek mi jött be, mert bevallom kíváncsi vagyok.;D

2017. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pok800 válasza:
Synesztro sajnos batman és superman kivülállók címmel nincs semiféle videó,csak max batman de az 20-25 perces ha van.
2022. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Synesztro ***** válasza:
DC animációs filmuniverzum. Wikipédia. ott elvileg a létező összes részt leírják.;)
2022. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!