Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem valami jo...

Ajánlanátok nekem valami jo sorozatot?

Figyelt kérdés
Leírom nagyjábol mit szeretek, esetleg miket láttam már. Egyrészt szeretem az ilyen "csajos" sorozatokat ill. vígjátékokat mint a Gossip Girl, Awkward, New girl, 90210 es meg par ilyet neztem. Aztán a torténelmi sorozatokat szeretem, mint a Tudorok, Borgiák, Downton Abbey, es meg szintén pár hasonlo. Es most nem tudom mit nézzek :-D torténelmi sorozatot nem találok, illetve most van egy uj (Reign) amit elkezdtem nezni, de szerintem borzalmas. Ilyen vigjatek feleseg meg tul sok van es nem tudom mit kezdjek el :-D az igy jartam anyatokkal-t ismerem, de nem a stílusom, szoval azt nemondjátok. Meg a Pretty little liarst dicserik sokan, de nem tudom bejonne-e. Szoval otletek? :-) persze lehet mas mufaj is, de a horror, akcio fele dolgokat nem szeretem.
2014. jan. 12. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Orange is The New Black,Agymenők,Trónok harca
2014. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pretty Little Liars nagyon jó, csajos, krimis, jó a hangulata, jók a színészek is és még az angol BBC-s Sherlockot ajánlanám, szerintem az is nagyon jó:)
2014. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazán jó "magyar" sorozatok:

Terápia

Társas játék



Mini sorozat:

Black Donellys

Band of Brothers

Van Hellsing

Egyszer volt, hol nem volt az élet

Elfen Lied

Lost Room (a három részes)


Hosszú sorozat:

Life with Louie

Simpsons

The IT Crowd

The Boondocks

Veronica Mars

Egy idióta külföldön.

Orphan Black

Suits

Grey's Anatomy

The Sopranos

Band of Brothers

2014. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!