Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani pár jó...

Tudnátok ajánlani pár jó ->magyar szinkronos<- mecha animét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szívesen nekiülnék egy újabb anime sorozatnak. Tudnátok ajánlani valami jófélét? Elsősorban mecha irányzatban, de persze ha mást tudtok amit szerintetek érdemes megnézni az is jöhet. Csak olyat keresek amihez adtak ki magyar szinkront.:)



Köszönöm előre is!



2014. jan. 13. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, van kb 50 leszinkronizált anime. Leghíresebb ezek közül talán a Full Metal Panic!, de szerény véleményem szerint elég messze van attól hogy kiemelkedő anime legyen..
2014. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát...Ahogy az előző mondta, túl kevés animét szinkronizáltak magyarul, ezért én most csak a D.I.C.E -t tudom mondani, viszont csak régen néztem, akkor az volt az egyik kedvencem, de most elég gyerekesnek tartom.
2014. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!