Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen horror filmet, amely fent van a youtubeon?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Már meguntad az ezo témát?


A barlang (régebben még volt)

2014. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindegyik témakörbe benézek például a szerelem, szex kategóriában elég sűrün. egyébként pedig nem keverem a munkát a magánélettel J Ügynök csak az ezotériánál vagyok most civilként kérek segítséget. :D A barlang valamilyen film?
2014. jan. 14. 23:24
 3/9 A kérdező kommentje:
És, ha jobban belegondolok valóban egy kicsit meguntam mindenhol természetfeletti lényt látnak az ezotéria rajongó klub társai. ilyen, olyan UFÓ-t egy idő után fárasztó. és jó látni, hogy vannak még normális emberek, akik nem paranoiások. és abban is beleuntam, hogy tanácsokat adjak a tini lányoknak. fárasztó naponta több privátra válaszolni szeretnék nézni a youtubeon valamilyen horrort.:D
2014. jan. 14. 23:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ahm, szerintem elég jó. [link]
2014. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Jó filmnek tűnik megfogom nézni, de úgy tudom, hogy a youtubeon nincs fent.
2014. jan. 15. 08:54
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Köszi, de én kíváncsi lennék, hogy melyik horror filmet érdemes megnézni? nem akarom megnézni az összeset, amely fent van a youtubeon
2014. jan. 15. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor egyet kiemelek: nem horror, hanem thriller, de elég hatásos: boncalsztal
2014. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A boncalsztal című filmet még nem néztem, de megfogom nézni.
2014. jan. 15. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!