Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Charlie Chaplin Nagy városi...

Charlie Chaplin Nagy városi fények c. film elemzése. Segítség?!

Figyelt kérdés

Amikben segítséget kérek:

1.A filmben lévő zenei aláfestés szerepe.

2.A néma film előnye a hangos filmmel szemben.

3.Befejezés.Itt kéne egy kevés elemzés.

Előre is köszönöm szépen mindenkinek.



2014. jan. 16. 16:48
 1/7 HalkHogen ***** válasza:
100%
És ha netán kissé TE erőltetnéd meg az agyadat, akkor kutya világ lenne...?
2014. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kulturált, korrekten megfogalmazott kérdés volt.

Feltétlenül neki kell állnod ugatni?

2014. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem főleg 3. ponttal van a gondom nem tudom filmet, hogy kell elemezni.

Én úgy tudom, hogy ez az oldal azért van léte hozva, hogy segítséget kérjünk egymástól ha valaki akar akkor segít a másiknak ha nem akar akkor nem segít! Néhány embernek úgy látszik muszáj beszolnia. Ha valakinek ez örömet okoz tőlem...

2014. jan. 16. 19:14
 4/7 HalkHogen ***** válasza:
100%

Én már több száz embernek segítettem itt, de irritál, mikor házi feladatot akarnak "velem" megoldatni. Különben is: MÁS mondja meg, hogy NEKED mit jelent egy film...?


Ketteske igazán segíthetett volna neked, mert így ő is kimerült némi haszontalan ugatásban.


Mellesleg ha filmet elemezni nem tanítottak meg, akkor foltetelezem, nem is várnak el semmilyen nagy volumenű elemzést. Kár rajta ennyit pörögni.

2014. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 HalkHogen ***** válasza:
100%
Na halljam, mit kell elemezni a befejezésen? Hogy mér' olyan, amilyen?
2014. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban az én hozzászólásom se volt túl konstruktív, de én olyan embernek szóltam be aki paraszt volt, nem annak aki egy sima kérdést tett fel. Lásd a különbséget!


Segítettem volna, ha láttam volna a Nagyvárosi fényeket, de ez a Chaplin film eddig sajnos kimaradt. Ha olyan filmjéről kérdez amit láttam, akkor segítek.

2014. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HalkHogen ***** válasza:
100%

Látom a különbséget. De ezzel továbbra sincs kisegítve.


Én láttam a filmet, de nem teljesen vágom a befejezést.


Chaplin, a csavargó egy vak virágáruslánynak csapja benne a szelet, aki abban a hitben van, hogy Chaplin vagyonos ember. Aztán a legvégén Chaplin talán megörökli egy tehetős, iszákos barátja pénzét, amiből állja a lány szemműtétjét, de az utána már nem ismeri őt föl többé... Valami hasonló volt. Újra kell néznem... Kiesett a dolgok nagy része.

2014. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!