Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó zombi apokalipszises...

Tudtok jó zombi apokalipszises/túlélős filmeket?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok ahol például ilyen a szituáció: Van egy vírus vagy valami és megfertőzi az emberi fajt...csomó ember fertőzött lesz és vannak egészséges emberek akiknek túl kell élniük pár hónapot az ellenszerig...vagy fenn kell tartaniuk az emberi fajt szaporodással?:D(Elég hülye megfogalmazásom)

Hasonló filmek: Z világháború,Majmok bolygója: Lázadás(többi része is),Walking dead(tudom hogy ez sorozat,de kivételesen megtetszett de most inkább filmek érdekelnének ,csak hogy lássátok milyen típusú..)akkor még a "Legenda vagyok" is..


Tudtok még ilyen fajta filmeket?:)

Megköszönném! :)



2014. jan. 18. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Kaptár (Resident Evil).

Az első két részét javasolnám, a többi szerény véleményem szerint sz*r.

2014. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dead Set. George A. Romero filmjei, és azok remakejei. Autumn, Day-X. Utóbbi kettő szinte beszerezhetetlen, de nem rosszak.
2014. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Open grave.
2014. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
The Walking Dead FILMSOROZAT
2014. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vivi3 ***** válasza:

A kór. Igaz ez sorozat,de attól még hasonló :)


Otthon biztonságban. Ez film,szerintem érdemes megnézni,mert az emberekről van valóság alapja...

2015. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!