Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a Ravenswood c. sorozattól...

Ha a Ravenswood c. sorozattól néha félek, akkor elkezdjem az American Horror Story-t vagy ne? Mennyire ijesztő?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretem a spin-offokat,de a Ravenswood kimaradt. Nem tudom mennyire félelmetes,viszont ha kissé ijedős vagy,akkor a 3. évadot ajánlanám. Talán még az 1.,de a 2.-at semmiképp. Bár nekem az a kedvencem,de "parásoknak" nem érdemes. Legalábbis így gondolom.
2014. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kínaimandarin ***** válasza:
Ha a Ravenswoodon néha félsz (ami szerintem kicsit sem ijesztő) akkor igaza van az első kommentelőnek, hogy ne kezd el az AHS 1. és 2. évadát, mert azok "durvábbak" és véresek. A 3.évad az ilyen boszorkányos, nem igazán félelmetes, de ha tudod, hogy félős vagy,akkor maradj más sorozatoknál:)
2014. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Yris válasza:
Bevallom a Ravenswoodtól jobban féltem mint bármelyik ASH résztől. Végignéztem abból mindegyik részt és nem ijezstő, inkább undi és váratlan. Ha úgy gondolod nézd mert nagyon jó mind2 sorozat!
2014. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jobban féltem a Ravenswood-tól. Az AHS-ben szerintem nincs semmi ijesztő, csak egy-két dolog elég durva benne. Váratlan pillanatok is alig vannak (szerencsére)
2015. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!