Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz a Vampire Knightnak...

Lesz a Vampire Knightnak folytatása?

Figyelt kérdés
Mármint 3. évadra gondolok az animéből, tehát a Guilty után...
2009. dec. 2. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem lehet tudni. A manga sem tart még ott hogy lehessen csinálni belőle. Szerintem nem lesz. Pedig de jó lenne... :)
2009. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű,OVA-ról csacsognak,de az sem biztos.Az ok pedig egyszerű,mert Hino sensei (a mangaka) úgy nyilatkozott,hogy :" Csoda ha erről még le tudnak húzni valamit"


Tekitve,hogy Sara-t nem írták bele a Guilty-be és Ichijout is eltüntették a végén,nemhiszem,hogy bele tudnák írni.Hino amúgy is azt akarta,hogy legyen más a történet,hát most más lett.


Mellesleg a manga sokkal jobb és szebb és kidolgozottabb mint az anime,abban akkorát csalódtam,hogy a második évadot már nem is néztem.


És igen,hihetsz nekem,magyarország legnagyobb és legjobb VK fórumának moderátora vagyok:)

2009. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hiszek Neked :D

Akkor nem tudnál ajánlani egy oldalt, ahol magyarul elolvashatnám a mangát? A manga.hu-t néztem de ott a tizedik kötet első fejezetik van meg a fordítás...

2009. dec. 3. 16:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Mangába folytatódik viszont anime-ben nem.
2011. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ne már,animébe is legyen folytatásaa D: banyek ._.
2011. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Állítólag lesz :)
2011. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!