Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lesz az Én...

Szerintetek milyen lesz az Én Frankenstein film?

Figyelt kérdés
indapress oldalon találtam egy jó trailert, de nem tudom hogy érdemes lesz e megnézni.

2014. jan. 21. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is néztem a trailert,de szerintem semmi köze az eredeti Frankensteinhez,nekem elment a kedvem tőle!:/
2014. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Már a címben is hiba van ugye, mert nem a szörnyet hívták Frankensteinnek, hanem a tudóst. Szóval ha a film készítői ennyire nem néztek utána a valódi történetnek akkor elég gagyi film lehet ez:)
2014. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ne nézd meg moziban. Még nem láttam, de nem is tervezem, hogy megnézem. Trailer alapján sem látok benne túl sokat, zavar az alapsztori is. A másik meg az, hogy imdb-n folyamatosan nézem az értékelését és naponta 3-4 tizedeket ugrik. Jelenleg 5,7...

(Persze lehet, hogy ezek ellenére tetszene neked a film, de szerintem nézz meg egy másik filmet moziban.)

2014. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!