Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi van most a Supernaturallal...

Mi van most a Supernaturallal meg a Justin Bieber rajongokkal? Nem ertem:D

Figyelt kérdés
Supernatural, Justin Bieber, Beliebers, Jared Padalecki, Jensen Ackles, Odaat
2014. jan. 23. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Biebernek van ez a drogügye és Jared írt egy tweetet,hogy azért úszta meg,mert lefizette a rendőröket. Az agyatlan Bieber rajongók,pedig szokásukhoz híven támadtak,sőt az Odaátot is bojkottálni akarják.
2014. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb rész az, hogy a "bojkottálás" ellenére az utolsó odaát rész hozta 2010 óta a legnagyobb nézettséget :DDDD Ennyit a belieberekről.
2014. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi a valaszokat:) nem vagyok JB rajongo, de az egyik jo dolog miert kene hogy kizarja a masikat?:D
2014. jan. 24. 00:50
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert Justin Bieber nem "jó dolog", és nem a gagyi "Baby" miatt, hanem egy tiszteletlen kölyök, aki a pénze és a hírneve miatt szó szerint bármit megengedhet magának, és eléggé feszegeti is a határokat. A rajongói meg nem szeretik, hanem szabályosan megszállottak. (hiába köp arcon a gyerek rajongólányokat; hiába, dobálta meg tojásokkal a szomszédja házát; mondja azt, hogy a nemi erőszak okkal történik; órákkal később érkezik a saját koncertjeire; VOLT POFÁJA beleírni az Anne Frank múzeum vendégkönyvébe, hogy Anne is belieber lett volna; amikor egy másik országba próbálta vinni a majmát, (ami törvényellenes) és nem engedték be a majmot az országba, akkor nem is érdekelte, csak úgy otthagyta; vett valami flancos sportkocsit, és az utcájában száguldozott vele, és amikor az egyik szomszéd felhívta a figyelmét, hogy nem kéne szórakozni, mert a környéken gyerekek is laknak, arcon köpte! - bőven tudnám még sorolni)

De ezek a fanatikus belieberek mindezt természetesen hazugságnak tartják, és híresztelik, hogy JB mekkora félisten, mert havonta egyszer kiírja a twitterére, hogy mennyire szereti a rajongóit (akiket a valóságban arcon köp).

Erre ír Jared egy csöppet pimasz kommentet, és a sok agymosott belieber kitalálja, hogy bojkottálja a műsort :D

Tulajdonképpen az, hogy valaki szereti Justin zenéjét nem zárja ki azt, hogy nézze az Odaátot, inkább csak az, hogy a világon mindennel/mindenkivel szembefordulnak, aki felhozza Justin rossz tulajdonságait.

(Visszaolvasva ez így elég radikálisnak tűnik, szóval had tisztázzam: belieberek alatt nem azokat értettem, néha szeretik meghallgatni a "Boyfriend"-et, vagy az "As long as you love me"-t, hanem pl. az olyanokra, akik fel voltak háborodva, hogy ki az az Anne Frank és Justin miért látogatta meg XDDD)

2014. jan. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akik szererik Justin, azokanak o egy jo dilog, es ok ugy gondoljak a legjobb, ami veluk tortenhet. Nem tudom milyen tevkepzeteik vannak, de az igaz, hogy mas, amikor neha meghallgatod egy-egy szamat, de mas az, amikor ahelyett, hogy elolvasna ki az az Anne Frank, a neten log es JB rajondoioldalakat szerkeszt.
2014. jan. 25. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!