Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik szeretik Tarantino...

Akik szeretik Tarantino munkásságát, hogy gondoljátok, valóban a Ponyvaregény a legkiemelkedőbb alkotása?

Figyelt kérdés

Számomra a Becstelen brigantyk mindent visz, de a Kutyaszorítóban és a Jackie Brown mindenképpen vetekedhet a Ponyvaregénnyel.


Ti hogy látjátok?


2014. jan. 23. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a Becstelen brigantyk a leggyengébb műve, a Kutyaszorítóban, és a Ponyvaregény amelyek műfajt teremtettek.
2014. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
A Kutyaszorítóban és a Ponyvaregény esszenciális Tarantino-filmek. A Jackie Brown-ban szerintem inkább csak villanásai vannak, ott érezhető, hogy sok volt neki a munka (5 év alatt 3 nagyfilm). Utána pihent és megint robbantott, bár tény, hogy a Kill Bill első része lendületesebb és jobb, mint a második. A Halálbiztossal csak annyi baj van, hogy tömény Tarantino - mintha vele beszélgetnél 1,5 órán keresztül, de tartalomban alig ad valamit. A Becstelen brigantyknál én azt éreztem, hogy kezd lenyugodni (esetleg öregszik?), letisztultabb a stílusa és az erőszak is sokkal kevesebb. A Django viszont a legkommerszebb munkája - jó film, benne van a stílusa, de hiányzik belőle az igazi, tökös Tarantino.
2014. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Kutyaszorítóban Tarantino legjobb filmje.
2014. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik tetszik, de ha valamelyiket ki kéne emelni, akkor Django.
2014. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Kutyaszorítóban egy hatalmas mű, bár veszekszik a Ponyvaregénnyel de nálam viszi a pálmát az előző.


Becstelent nem tudom egy kategóriába tenni e két film stílusával, inkább a Djangohoz hasonlítanám, itt is szintén az egyik jobb alkotás mint a másik.


Kill Bill-t személy szerint a két stílus közé sorolnám, engem az első és a második rész is egyformán fogott meg.


Jackie Brown pedig egy rossz döntés volt szerintem.

2014. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz lenne dönteni ,hogy Ponyvaregény vagy Kutyaszorítóban ,de talán a Ponyvaregény. Szerintem a Ponyvaregény az ,amiben a legjobban érződik Tarantino keze és ettől lesz szerintem a legerőteljesebb műve. Valahogy nekem az egészen érződik a rendező vadsága ,de kicsit jobban ,mint a Kutyaszorítóban című filmben.
2014. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Kill Bill 1-2 a kedvencem tőle, de a többit is szívsen nézem.
2014. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
ponyva egyértelmű :) örök favorit
2014. okt. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!