Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire félelmetes a Nem...

Mennyire félelmetes a Nem fogadott hívás c. film?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 17:28
 1/5 sándorjános ***** válasza:
Nekem 10 es skálán 6,5 ötös a cidri-faktora :D nem igazán féltem tőle, de ízlések és pofonok. Ha félsz a különös dolgoktól, akkor ajánlom. Az ilyen különös és tudatalatti borzongás legjobban szerintem David Lynch - Radírfej c. filmjében érhető nyomon, ami szerintem 9-es, persze, ha badarságnak tartod a szürrealizmust és érthetetlen eseményeket és képzettársításokat, akkor inkább ne nézd meg, mert csak nevetni fogsz rajta és nem érted meg a film igazi sötétségét és nyomasztó erejét...
2014. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz?


Chakuskin ari:

[link]


One missed call (előbbi amerikai remakeje):

[link]


A japán jó, az amcsi szar.

2014. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sándorjános ***** válasza:
(Első vagyok, én az amerikai verziót láttam. Azt nemsoká leadják az Rtl-en/Tv2-n nem tudom már melyiken láttam reklámozva.)
2014. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt félelmetes az amcsi verzio,bar eleg magas az ingerküszöböm :D
2014. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én is csak az amerikai változatot láttam.

Nem túl félelmetes. A neten ami nézhető azon nagyon elcsúszik a hang és ez nagyon zavaróvá szinte követhetetlenné teszi az egészet. :/ A film végét pedig határozottan elrontották avval amikor a férfi főhős meghal.Az pedig határozottan komikussá tette amikor senki nem merte elmondani hogy a hivás óta vizionál, hernyókat és halálfejeket lát, orvos pszichológus tanulók létére, holott ilyesmit bizonyos gyógyszerek vagy drogok is kiválthatnak. ráadásul annyira szürreális minden valóságtól elrugaszkodott hogy nem tudott megijeszteni még engem sem. Tegnap éjjel néztem.. pedig én már egy sima horror történettől is meg tudok ijedni amit olvasni kell hang és látvány nélkül.

Gyengébb film mint a 1408-as szoba vagy kb avval vetekszik. abban meg az a baj hogy nagyon rosszak a szinészek, nagyon túl játsszák pl normális gyenge idegzetű, szellemekben hivő ember sem dilizik rögtön be egy régi meginduló rádiótól és egy lecsúszó ablaktól akkor sem ha mesélnek neki a szellemjárásról. Egy erős parasztidegzetű szkeptikus meg pláne nem.

Szerintem a Kör sokkal jobb film. Bár azt is sok kritika érte de nekem félelmetesebb volt. annak sem nagy durranás a vége de legalább nem rontották el. a színészek nem játsszák túl, nem ijedeznek jobban mint ahogy egy hasonló körülmények közé csöppent átlagember tenné egy olyan lényegesen ijesztőbb tehnikai eszközökkel nehezebben kivitelezhető helyzetekben.

2015. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!