Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto manga spoilers?

Naruto manga spoilers?

Figyelt kérdés
A Naruto manga 662. részében ez a fa elem használó nem Yamato taicho? Azért gondoltam rá mert ő is fa elem használó és már nagyon régóta eltűnt és semmit nem halottunk róla. És hogy talán az ellenség manipulálhatta őt és most ezért támad meg mindenki. Ti mit gondoltok ki lehet?

2014. jan. 24. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a Zetsu, aki anno segített Obitónak kijutni Madara rejtekhelyéről, mikor Rint és Kakashit megtámadta a Köd falu.
2014. jan. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max úgy lehet Yamato, ha pl. az a Zetsu most Yamato köré fonta magát és úgy irányítja, mert ugye Obito és Kabuto Yamatót használta fel,h erősebbé tegye a fehér Zetsu sereget, az a spirálos Zetsu meg teljesen Hashirama génjeiből készült.
2014. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondoltam h a fehér Zetsu Yamato köré fonódott mind Obitonál.
2014. jan. 25. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem meghal mind a kettő... >< (Naruto & Sasuke)
2014. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!